Kosmetyczka na lato.

22:02
Nie jestem kosmetycznym freakiem, o czym pisałam już wielokrotnie. Dla mnie podstawą jest w miarę dobry, krótki skład - oraz umiar. W mojej kosmetyczce, na półce w łazience znajdziecie zaledwie kilka kosmetyków, którym jestem wierna od jakiegoś czasu.
Od czasu do czasu wpadnę na pomysł, że spróbować czegoś nowego - ale zazwyczaj bardzo tego żałuję.
Jeśli chodzi o kosmetyczkę dla dzieci - miałam okazję sprawdzić kilka różnych firm, a z racji tego, że zbliża się sezon letni - mogę wam polecić te, które sprawdziły się u nas najlepiej.

Na końcu będę miała dla was również konkurs. ;)1. Mustela
Po raz pierwszy z ich produktami zetknęłam się w szpitalu, tuż po porodzie Poli. Kojarzycie pewnie  szpitalne "dary losu", które otrzymuje każda świeżo upieczona mama.
Wśród naszych była mini kosmetyczka z próbkami ich produktów. Te same używane były również przez położne w naszym szpitalu - więc ich delikatny zapach kojarzy mi się przede wszystkim z pierwszymi dniami z Polą u boku.
Co do ich składu - tu trzeba rozpatrywać każdy produkt z osobna, bo zdarzają się lepsze i gorsze. Nie mniej jednak zasługują one na uwagę. ( Więcej - moje ulubione źródło wiedzy : SROKA O. )
Z okazji pierwszych upalnych dni - dane było mi sprawdzić jak wypadają kosmetyki ochronne i póki co jestem zadowolona z ich filtrów.  Są łagodne, nie kleją się, nie maja praktycznie żadnego zapachu ( plus, bo w upalne lato większość kosmetyków mnie dusi...) Na uwagę zasługuje na pewno spray po opalaniu - zdążyłam przesadzić już ze słońcem i przetestowałam na własnej skórze. ;)

2. Pat&Rub
Niezastąpiona linia kosmetyków, którą polecałam wam już kilka razy. Skład przyzwoity, delikatna konsystencja, łagodny zapach.3. Demsa:

Jest to linia przeznaczona dla skóry z problemem AZS, która zapewnia kompleksową ochronę skóry.
Ja osobiście nie mam problemów z AZS, natomiast preparaty te przeznaczone są również dla skóry suchej / czy przesuszonej. I tu mogę was zapewnić, że sprawdzają się doskonale.
Obie moje dziewczyny używają kremu do twarzy DEMSA już od jakiegoś czasu i bez wątpienia zauważyłam poprawę. Mój mąż poleca za to płyn do mycia całego ciała. ( Idealny dla osób, które uczulają typowe żele/ mydła pod prysznic).

Dodatkowo warto wiedzieć, że produkty DEMSA są:
    Bezpieczne dla dzieci od 6 miesiąca życia
o   Przebadane klinicznie i dermatologicznie
o   Hipoalergiczne
o   Bez parabenów
o   Bez sterydów  
Razem z marką DEMSA przygotowaliśmy dla was konkurs!

 Wybrane trzy osoby wygrywają zestaw produktów Demsa zawierający: Preparat do mycia, Krem do ciała, Intensywny balsam łagodzący swędzenie oraz poradnik pielęgnacji skóry atopowej Demsa.

. Zadaniem w Konkursie jest :
 a) Udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie dot. produktów Demsa.
 b) Odpowiedź ma zostać umieszczona w komentarzu pod notką.
 c) Odpowiedź nie może być skopiowana od innego uczestnika konkursu.
 d). Spośród wszystkich odpowiedzi wybrane zostaną trzy najbardziej kreatywne.


 Czy Ty bądź ktoś z Twojej rodziny lub bliskich Ci znajomych ma AZS?
   Jaki jest ulubiony rytuał pielęgnacyjny Twojego dziecka?
Czekam na wasze komentarze !

You Might Also Like

0 komentarze

Dziękuję, że jesteś <3