Mój FIT-motywator- KONKURS

22:24

NAGRODZONA PRACA:


Kochana Mamo!

Jestem już na świecie kilka miesięcy – chociaż wiem, że sama nie możesz się nadziwić kiedy to minęło. Cieszę się, że jestem już z Tobą – tak bardzo Cię kocham!

Chociaż wydaje Ci się, że na razie potrzebuję Cię tylko do zaspokajania moich podstawowych potrzeb to nie zapominaj, że bacznie Ci się przyglądam. Jesteś moim Mistrzem, Przewodnikiem i Inspiracją. Dzielnie notując każdy mój krok i fotografując moje małe stópki pokazujesz mi jak cieszyć się z małych rzeczy. Widzę jak codziennie walczysz o chwilę dla siebie, jak pokonujesz własne słabości, jak mimo zmęczenia dzielnie robisz jakieś takie dziwne figury – czasami bardzo śmiesznie wyglądasz, ale uwielbiam na to patrzeć! Zmieniłaś się w ostatnim czasie : masz więcej siły do zabawy ze mną (jupi!) i tak dużo się śmiejesz! Widzę jak Tata patrzy na Ciebie z podziwem… Jesteś niesamowita.

I wiesz co? Wspieram Cię bardzo. Nie chcę żebyś siedziała na ławce w parku bez sił i tylko krzyczała, że nie wolno i nie wolno…. Tak cudownie było ostatnio jak bawiłaś się ze mną na placu zabaw! Tylko Ty nie powiedziałaś że nie masz siły i że nie możesz iść bo się pobrudzisz. Dlaczego inne mamy nie lubią się bawić ze swoimi dziećmi?

Muszę już kończyć bo dzisiaj zabierasz mnie na fitness dla mam z dziećmi! Nie mogę się doczekać jak sobie razem spędzimy czas z innymi takimi fajnymi dziewczynami jak my!

Jak będę duża to będę taka jak Ty.

Kocham Cię Mamo,


Twoja KruszynkaZwyciężczyni gratulujemy! 

ostatnim poście pisałam wam o mojej motywacji do ruszenia tyłka z kanapy, zadbania o siebie i wzięcia się w garść. 
A teraz czas, żebyście to wy podzieliły się ze mną swoimi motywacjami !

DO WYGRANIA BON NA ZAKUPY O WARTOŚCI 250 zł !
Mój FIT-motywator

Doskonała figura po ciąży to marzenie niejednej młodej mamy. Często jednak, oprócz czasu, brakuje również motywacji do działania.

Opisz 5 najlepszych Twoim zdaniem motywatorów, które Twoim zdaniem skutecznie  zmobilizują młode mamy do powrotu do formy.
Najciekawsze prace nagrodzimy bonem upominkowym w wysokości 250zł do wykorzystania w klubie zakupowym Limango.pl oraz w outlecie internetowym Limango


Konkurs został zorganizowany przy współpracy z Supermamy.limango.pl - blogiem lifestylowym dla Mam
Regulamin konkursu: 

Konkurs trwa od 11.04.2015 do 23.04.2015r. 


Prace należy podesłać w formie tekstu lub grafiki na adres: wilhelmi.angelika@gmail.com
 Ogłoszenie wyników nastąpi 29.04.2015 na moim blogu. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w postaci bonu o wartości 250zł może być wykorzystana w klubie zakupowym Limango.pl oraz w outlecie internetowym Limango. 


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Zgłoszenie wysłane ! Jutro kolejny trening ! Trzymam za Ciebie kciuki, bo wiem ile samozaparcia kosztuje "wzięcie się za siebie". :) Zwłaszcza jeśli na przyszły rok mam wizję ciąży:) ... :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że jesteś <3